COVID-19 — Відпустка 24
Хочу в тур!

+38(067)341-60-80
+38(063)063-65-62

Контакт підбору туру

Пн -Нд: 10:00 - 20:00

Підтримка туристів 24/7

Вся інформація дійсна на момент публікації. Загальні  та актуальні правила перетину кордону Вам необхідно уточнювати самостійно в консульському відділі посольства країни призначення.

Дата публікації 20.08.2023

Країна Умови Обмеження

Туреччина

Туреччина скасувала всі коронавірусні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу через всі пункти пропуску. Дозволено

Єгипет

Єгипет скасував всі коронавірусні обмеження на в’їзд до країни
Мандрівникам рекомендовано оформити поліс медичного страхування на весь термін перебування в країні, який включає повне покриття медичних витрат та проживання в зв’язку з COVID-19 у разі будь-яких карантинних вимог.
Дозволено

Греція

Греція скасувала зобов’язання надавати документ з інформацією про Covid-19 (сертифікат про вакцинацію, одужання від коронавірусної хвороби, тест) при в’їзді з будь-якої країни світу. Дозволено

Чорногорія

Для в’їзду до Чорногорії не потрібно підтвердження вакцинації або тесту, в’їзд вільний. Дозволено

Албанія

Скасовано всі коронавірусні обмеження на в’їзд для громадян всіх країн світу. Дозволено

Кіпр

Кіпр скасував всі коронавірусні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу. Дозволено

Румунія

Румунія скасувала всі коронавірусні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу. Дозволено

Молдова

Молдова скасувала всі ковідні обмеження для в’їзду з будь-якої країни світу. Дозволено

Болгарія

Болгарія скасувала всі коронавірусні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу. Дозволено

Словенія

Обмеження на в’їзд у Словенію через Covid-19 більше не діють. Це означає, що умови одужали/вакциновані/тестовані більше не потрібно виконувати на кордоні, і мандрівникам більше не потрібно перебувати на карантині вдома. Дозволено

Литва

З 1 травня 2022 скасовано всі коронавірусні обмеження для в’їзду до Литви з будь-якої країни світу. Дозволено

Латвія

Скасовано всі ковідні обмеження для в’їзду з будь-якої країни світу. Дозволено

Естонія

Естонія скасувала всі коронавірусні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу. Дозволено

ОАЕ

Скасовано всі коронавірусні обмеження на в’їзд в будь-який емірат для громадян всіх країн світу. Дозволено

Португалія

Португалія скасувала всі коронавірусні обмеження на в’їзд з будь-якої точки світу. Дозволено

Іспанія

Скасовано всі коронавірусні обмеження на в’їзд для громадян всіх країн світу. Дозволено

Італія

Відсутні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу у зв’язку з коронавірусом COVID-19. Дозволено

Франція

Франція скасувала всі ковідні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу. Дозволено

Танзанія

Всі особи, які прибувають до Танзанії мають надати негативний тест ПЛР або Real Time Polymerase Chain Reaction (RT-PCR). Тест має бути зроблений не більше ніж за 96 годин до перетину кордону з країною, відлік часу починається від моменту забору матеріалу.
Вимога щодо наявності негативного результату тесту на Covid-19 не застосовується до дітей молодше 5 років.
Подорожуючі повинні заповнити медичну онлайн форму https://afyamsafiri.moh.go.tz/, подача форми може здійснюватися не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Після реєстрації буде згенеровано код, який пред’являтиметься по прибуттю.
Всі подорожуючі проходитимуть медичний огляд на ознаки симптомів Covid-19, також особам, які прибуватимуть з країн з високим рівнем поширення вірусу або його мутованих штамів або подорожуватимуть через ці країни транзитом (з переліком можна ознайомитися за посиланням https://www.moh.go.tz/en/), обов’язковим буде проходження швидкого тесту на Covid-19, вартість тесту – 25$ (для Занзібару), 10$ (для материкової частини). Оплату можна здійснити на місці або за посиланням, яке буде згенероване після заповнення форми (для материкової частини) та для Занзібару за посиланням https://zanzibarcovidtesting.co.tz/app/home.
Особи, які зобов’язані пройти самоізоляцію у разі підтвердження захворювання на Covid-19, будуть направлені до місць визначених для проходження карантину. З переліком зазначених місць можна ознайомитися в точці перетину кордону.
До приїзду до Танзанії Посольство радить придбати страховий поліс, який покриває лікування Covid-19.
Обмеження

Таїланд

З 10 січня 2023 року скасовано раніше введені санітарні вимоги до туристів, що прибувають, пов’язані з COVID-19. Туристи, що прибувають до Таїланду, звільнені від необхідності надавати сертифікати про вакцинацію проти COVID-19. Дозволено

Мальдівські острови

З 13 березня 2022 року туристам більше не потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 для в’їзду на Мальдіви, включаючи тих, хто не вакцинований.

На Мальдівах запроваджено т.зв. електронну «Декларацію про стан здоров’я подорожуючого» (electronic «Traveller Health Declaration»), яка має бути подана в електронному вигляді до Міграційної служби Мальдів за 96 годин до прильоту на Мальдіви. Заповнити та подати відповідну декларацію можна на офіційному веб-сайті Міграційної служби, перейшовши за наступним посиланням https://imuga.immigration.gov.mv/. Декларація заповнюється на кожного туриста. Після заповнення декларації ви отримаєте QR-код, який необхідно роздрукувати або зберегти на телефоні. Пред’явіть його при проходженні паспортного контролю.
Обов’язково мати на руках роздруковані копії: ваучера з підтвердженим розміщенням, підтверджених авіаквитків у обидві сторони та медичний страховий поліс.
В аеропорту прибуття необхідно пройти обов’язковий температурний скринінг та дотримуватися першочергових протиепідеміологічних заходів особистої безпеки (захисні маски, соціальна дистанція).
Для отримання візи по прибуттю, слід підтвердити бронювання в одному з офіційно зареєстрованих курортів вищезгаданої острівної держави.

Дозволено

Домініканська Республіка

З 23 квітня 2022 року всім пасажирам і членам екіпажу не потрібно пред’являти картку вакцинації від COVID-19, ПЛР або тест на антиген для в’їзду в Домініканську Республіку або для відвідування туристичних центрів, будь-яких закладів або для отримання таких послуг, як екскурсії. Вибіркове тестування на COVID-19 для пасажирів і екіпажу після прибуття в Домініканську Республіку більше не проводитиметься. Однак, якщо потрібно, можуть бути виконані випадкові операції тестування. Пасажири, які нададуть картку вакцинації, будуть звільнені від вибіркового тестування. Дозволено

Шрі-Ланка

Ковідні обмеження для в’їзду громадян будь-якої країни світу скасовано 7 грудня 2022. Дозволено

Індія

22 листопада 2022 Індія скасувала всі коронавірусні обмеження на в’їзд з будь-якої країни світу.
Захисні маски та дотримання безпечної дистанції є рекомендованими.
Дозволено

Мексика

Тестування або вакцинація не вимагається, але варто перевірити вимоги щодо тестів у авіаперевізника. Частково Дозволено