Візові вимоги — Відпустка 24
Хочу в тур!

+38(067)341-60-80
+38(063)063-65-62

Контакт підбору туру

Пн -Нд: 10:00 - 20:00

Підтримка туристів 24/7

Візові вимоги до громадян України  для в’їзду за кордон

Країна Візові вимоги
Єгипет

— ВАЖЛИВО: для громадян України та громадян тих країн, які раніше отримували візу по прильоту (див. У таблиці), що прилітають на курорти Єгипту (Хургада або Шарм Ель Шейх) прямими чартерними рейсами з повним турпакетом (ваучер, зворотний квиток, страховка) до 30.04 .2021 віза в Єгипет БЕЗКОШТОВНА.
—  Віза відкривається в аеропорту по прибуттю.
—  Вартість візи 25 $ .Термін дії до 30 днів.
—  По прильоту на Синайський півострів туристи можуть не ставити візу і відповідно не платити 25 $. На імміграційній картці туристи повинні написати: SINAI ONLY. У паспорт буде проставлений штамп з таким же текстом: SINAI ONLY. Даний штамп дає право перебування тільки на території Синайського півострова до 14 днів.
—  Діти старше 16 років (на момент в’їзду в Єгипет) повинні мати свій проїзний документ або паспорт.
—  Термін дії паспорта повинен бути не менше 6 місяців з дня закінчення поїздки за інформацією від Посольства Єгипту в Україні.
Номери телефонів: (044) 486 65 30 Посольство Єгипту в Україні (оператор цифра 7) і (044) 486 65 92

Іспанія — При наявності біометричного паспорта туристи не потребують оформлення візи, перетинають кордони країн ЄС в безвізовому режимі. Так як офіційної інформації щодо розміру необхідних коштів немає, радимо орієнтуватися на вимоги Консульств при відкритті віз ≈ з 1 по 9 день 650 € +75 € на наступні дні.
— Для зручності подорожуючих існує інформаційний сайт: http://openeurope.in.ua Цей сайт — інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Мета кампанії — роз’яснити громадянам України, які подорожують до ЄС, правила перетину кордону і перебування в ЄС. Даний сайт підтвердили багато Консульства і Візові Центри.
— Оформлення віз за закордонними паспортами старого зразка (не біометричного) відкривається в посольстві Іспанії в Києві. Терміни відкриття візи від 5 до 7 робочих днів. Візові центри Іспанії в регіонах (Львів, Харків, Одеса) НЕ працюють на прийом документів. Біометричні паспорти гр.України з 11/06 консульства не приймають на оформлення віз.

Греція — При наявності біометричного паспорта туристи не мають потреби оформлення візи, перетинають кордони країн ЄС в безвізовому режимі.
— Bіза відкривається в посольстві Греції в Україні.
— Закордонні паспорти старого зразка (не біометричного) консульство приймає на оформлення віз в звичайному режимі.
— Термін оформлення візи від 4 до 10 робочих днів.
— Консульський збір 35 євро.
— Послуги візового центру складають від 10 до 25 євро, залежно від регіону подачі документів.
— Для зручності подорожуючих існує інформаційний сайт: http://openeurope.in.ua Цей сайт — інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Мета кампанії — роз’яснити громадянам України, які подорожують до ЄС, правила перетину кордону і перебування в ЄС. Даний сайт підтвердили багато Консульства і Візові Центри.
— Так як офіційної інформації щодо розміру необхідних коштів немає, радимо орієнтуватися на вимоги Консульств при відкритті віз ≈50 € на людину в добу.
— Посольство Греції в Україні Адреса: 01901, м. Київ, вул. Панфіловців, 10 Телефони: (044) 254-54-71, 254-54-72, 254-54-73 Факс: (044) 254-39-98 E-mail: gremb.kie@mfa.gr, embassy @ greece .kiev.ua, greece@kiev.relc.com
Кіпр
 • — При наявності біометричного паспорта туристи не оформляють візу, перетинають кордони країн ЄС у безвізовому режимі
 • — При наявності біометричних паспортів у гр.України з 11/06 оформлення про-візи необов’язково.
 • — Для в’їзду необхідна про-віза
 • — Термін оформлення про-візи 1 робочий день.
 • — Про-візу можна оформити через інтернет сервіс або звернутися в посольство Кіпру.
 • — Про-віза одноразова і безкоштовна.
 • — Так як офіційної інформації щодо розміру необхідних коштів немає, радимо орієнтуватися на вимоги Консульств при відкритті віз ≈50 € на добу на людину
ОАЕ
 • — Безвізовий режим з ОАЕ: Інформуємо Вас про те, що починаючи з 2 лютого 2018 року, громадяни України — власники як звичайних, так і біометричних паспортів, терміном дії не менше 6 місяців після повернення з туру, можуть отримувати візи по прибуттю в ОАЕ безкоштовно. Дозвіл на перебування в країні дійсно 30 днів з моменту в’їзду. На в’їзд в ОАЕ для всіх громадян, починаючи з 0 років, необхідно мати свій паспорт.
 • — Увага! Громадянам України, країна народження яких не є Україна, необхідний додатковий запит про можливість їх безвізового в’їзду в ОАЕ.
Туніс
 • — Для в’їзду з метою туризму віза не потрібна.
 • — По прильоту в паспорт ставиться штамп про в’їзд в країну і він є безкоштовним. Маючи цей штамп туристи можуть знаходиться на території країни не більше 30 днів. По прильоту в аеропорту туристів попросять заповнити еміграційну карту. Для громадян України: паспорт повинен бути дійсним не менше 3 місяців на момент повернення в Україну.
Туреччина
 • — Для в’їзду з метою туризму віза не потрібна.
 • — Громадяни України можуть в’їжджати на територію Туреччини без візи терміном перебування до 90 днів, протягом шести місяців з моменту першого в’їзду.
 • — З 1 червня 2017 року громадяни України мають можливість літати до Туреччини по ID-картками (внутрішнім паспортам)
 • — Паспорт (діючий не менше 150 днів з дня виїзду з Туреччини)
 • — Посольство Туреччини: вул. Панаса Мирного, 22 Телефон: (+ 380 44) 281-07-50 / 51