Пам’ятка туристу — Відпустка 24
Хочу в тур!

+38(067)341-60-80
+38(063)063-65-62

Контакт підбору туру

Пн -Нд: 10:00 - 20:00

Підтримка туристів 24/7

ШАНОВНИЙ ТУРИСТЕ!

Дякуємо за вибір нашої компанії та бажаємо гарно провести Вашу відпустку!

Просимо Вас уважно ознайомитися з цією пам’яткою.

УВАГА! Чартерні перевезення мають право змінювати час вильоту за добу до вильоту! Чартер привязаний до дати вильоту, а не до часу вильоту! При бронюванні туру на чартерних рейсах ви автоматично погоджуєтесь з тим, що час вильоту може буде змінений. КОМПЕНСАЦІЇ за зміну часу НЕМАЄ!

Обов’язково уточнюйте розклад за 24 години до вильоту на сайті аеропорту, згідно номеру Вашого рейсу!
Або зверніться до вашого менеджера

Посилання на аеропорти України:

АЕРОПОРТ ПОСИЛАННЯ НА ОНЛАЙН ТАБЛО
Київ (Жуляни) www.iev.aero
Бориспіль www.kbp.aero
Львів www.lwo.aero
Харків www.hrk.aero/uk
Одеса www.odessa.aero/uk
Дніпро www.dnk.aero/uk
Херсон www.airport.kherson.ua/online-tablo
Вінниця www.airvinnitsa.com
Івано-Франківськ www.ifo.aero

Посилання на аеропорти з Європи та Молдови:

АЕРОПОРТ ПОСИЛАННЯ НА ОНЛАЙН ТАБЛО
Кишенів https://airport.md/
Жешув https://www.rzeszowairport.pl/ua
Катовіце https://www.katowice-airport.com/uk
Варшава https://www.lotnisko-chopina.pl

Перевірте наявність необхідних для подорожі документів:

● закордонний паспорт (дані якого Ви вказували при бронюванні )
● авіаквиток
● ваучер
● страховий поліс

Якщо з Вами летить дитина до 16 років, необхідні оригінали: нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків (усиновителів, опікунів), що не бере участі в поїздці і свідоцтво про народження.
Якщо у батьків різні прізвища, необхідні оригінали: свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про шлюб.


                             ДОДАТКОВО ОЗНАЙОМИТИСЬ:

Багаж

Рекомендуємо всі цінні речі, документи і гроші скласти в ручну поклажу і взяти з собою в літак. В багаж слід запакувати всі металічні гострі і ріжучі предмети (манікюрні ножиці, пилочки для нігтів, складаний ніж і т.п. ), а також будь-які рідини, гелі, аерозолі (за винятком, якщо в цьому є необхідність, дитяче харчування, ліки) — проносити подібні речі в ручній поклажі ЗАБОРОНЕНО.
Не забудьте зібрати і взяти з собою аптечку першої допомоги, яка Вам допоможе при легких нездужаннях.

В день вильоту

Реєстрація на рейс починається за 3 год. і закінчується за 40 хв. до вильоту (моментом реєстрації вважається отримання пасажиром посадкового талону). На стійці реєстрації Вашого рейсу, необхідно пред’явити закордонний паспорт і електронні квитки. Якщо пасажир невчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не пропустити його на борт літака. В такому випадку ані Туристична агенція, ані Туроператор, ані Приймаюча сторона, ані Авіакомпанія НЕ НЕСЕ  жодної відповідальності та НЕ КОМПЕНСУЄ втрати. 
Після прильоту в аеропорт країни призначення, Вам необхідно пройти до стійки «PASSPORT CONTROL» для перевірки паспорта. Після проходження паспортного контролю, не забудьте отримати свій багаж на багажній стрічці, біля якої на електронному табло вказано номер Вашого рейсу.
При виході з аеропорту підійдіть до представника приймаючої сторони (назва вказана у ваучері).


 

В готелі

У відповідності до міжнародних правил час поселення до готельного номеру — після 14:00, час виселення з номеру — о 12:00, незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу.
Якщо хочете одразу заселитись по приїзду до готелю, то в такому випадку ви повинні заздалегідь замовити послугу Раннє Заселення. Або домовитись вже в самому готелі. Готель не забов’язаний вас заселити одразу по приїзду. Готель може вас заселити одразу по приїзду, але це на розсуд готелю.

По прильоту:

Страховий випадок

Якщо під час подорожі з Вами трапився страховий випадок, Вам слід зателефонувати в представництво страхової компанії на території країни перебування. При наявності страхового полісу, обслуговування надається безкоштовно або компенсовуються витрати згідно страхового полісу.
ОБОВ’ЯЗКОВО: Якщо трапився страховий випадок ви забов’язані одразу зафіксувати цей випадок в страховій компанії подзвонивши на номер телефону який вказаний в страховому полісі. 


Стандартна туристична Страховка НЕ ДІЄ якщо ви:
— В алкогольному стані.
— Якщо ви плануєте активний відпочинок ( дайвінг , сафарі, сендборд тощо ), то треба оформлювати належний поліс медичного страхування.
— Гірськолижний відпочинок так само, але там за умовчанням стоїть страховка актив або спорт. Якщо її немає треба оформити.

ОБОВ’ЯЗКОВО: ознайомлюватись з сертифікатом на що діє ваша страховка, а на що ні.

В день вильоту в Україну

За день до зворотнього вильоту Ви зможете дізнатись час трансферу в аеропорт у готельного гіда або на інформаційному стенді в готелі. Прохання звільняти номери вчасно і не спізнюватись. До приїзду трансферу здійснити оплату за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном і т.д.).
Інформація з контактними телефонами знаходиться на дошці оголошень у кожному готелі, вона також міститься в брошурах, які видаються туристам під час трансферу з аеропорту до готелю.


БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!